Vukoviç: Penaltı atışında heyecan yaptım
Torku Konyaspor'un Kayserispor karşısında kazandığı penaltıyı gole eviren ve temsilcimize 3 puanı getiren tecrübeli oyuncu Jagos Vukovic, penaltıyı kullanırken heyecanlandığını ancak gole çevirip galip geldikleri içinde çok mutlu
Torku Konyaspor'un Kayserispor karşısında kazandığı penaltıyı gole eviren ve temsilcimize 3 puanı getiren tecrübeli oyuncu Jagos Vukovic, penaltıyı kullanırken heyecanlandığını ancak gole çevirip galip geldikleri içinde çok mutlu olduğunu söyledi. 'Penaltıyı kullanırken dürüst olmam gerekirse penaltıyı atarken biraz heyecanlandım' sözleriyle açıklamasına başlayan Jagos Vukovic, "Son dakikalardı ve bize galibiyeti getirecek çok önemli bir atıştı. Bu zaman içerisinde rakip oyuncular 2-3 kez topun yerini değiştirdiler. Bana sözlü olarak birkaç şey söyleyip, benim dikkatimi dağıtmaya çalıştılar. Ama ben elimden geldiğince atacağım köşeye odaklanıp topu oraya gönderdim ve beraberinde de golü attım. Çok mutluyum" diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.