Vidic: Umut'u düşürdüm
Manchester United'ın yıldızı Nemanja Vidic, Galatasaray maçının ardından itirafta bulundu.
Şampiyonlar ligi H Grubu ilk maçında temsilcimiz Galatasaray, Old Trafford'da Manchester United'a 1-0 yenilirken oynadığı harika futbolla ve direkten dönen toplarla geceye damgasını vurdu.
UMUT'U DÜŞÜRDÜĞÜM POZİSYON PENALTIYDI
Michael Carrick'in 7. dakikada attığı golden sonra beraberlik için bastıran Galatasaray'da golden birkaç dakika sonra Umut Bulut, Nemanja Vidic'in müdahalesiyle Manchester United ceza sahası içerisinde yerde kalmış ancak hakem Wolfgang Stark oyunu devam ettirmişti.Karşılaşmanın bitiminden sonra açıklamalarda bulunan Manchester United'ın kaptanı Vidic, "Umut'u düşürdüğüm pozisyonun penaltı olduğunu düşünüyorum. Ama hakemin bunu görmesi çok zordu. Genel olarak maçı hak eden taraf bizdik" ifadelerini kullanarak ilginç bir itirafta bulundu.
5 HAKEM PENALTIYI GÖRMEDİ
Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim ise basın toplantısında Umut Bulut'un penaltı pozisyonunu değerlendirirken böyle bir olayı 5 hakem görmedi. Yorumunu yaptı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.