Vedat Bora maça ilk 11 de başladı
Torku Konyaspor’un son hazırlık maçında oyuna sonradan girirek oyunu hareketlendiren ancak yaşadığı sakatlık nedeniyle oyundan çıkmak zorunda kalan Vedat Bora Akhisar Belediyespor maçında ilk 11’de oyuna başladı.
Torku Konyaspor’un son hazırlık maçında oyuna sonradan girirek oyunu hareketlendiren ancak yaşadığı sakatlık nedeniyle oyundan çıkmak zorunda kalan Vedat Bora Akhisar Belediyespor maçında ilk 11’de oyuna başladı. Teknik direktör Aykut Kocaman genç oyuncu Vedat’ı ilk 11’de sahaya sürdü. 20 yaşındaki oyuncu maça sağ kanatta başladı ancak ikinci yarı yerini Selçuk Alibaz’a bıraktı
Torku Konyaspor’da yeni transferler Dossa Junior, Ablan Meha ve Riad Bajic Konyaspor forması ile ilk kez resmi bir mücadeleye ilk 11 de başladı. Mücadelenin ikinci yarısında ise yeni isimlerden Selçuk Alibaz, Halil İbrahim Sönmez oyuna dahil olan isimler oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.