Vali Aydın Nezih Doğan Kartal’ı yalnız bırakmadı
Kayseri Erciyesspor-Konyaspor karşılaşmasını izleyenler arasında Konya Valisi Aydın Nezih Doğan'da vardı.
Konya'da göreve başladığı günden bu yana Konyaspor konusunda büyük bir hassasiyet gösteren ve yönetimi ve takımımı hiçbir zaman yalnız bırakmayan Vali Aydın Nezih Doğan, Kayseri deplasmanında oynanan Erciyesspor maçına gelerek mücadeleyi tribünden takip etti. Kayseri Erciyesspor-Konyaspor karşılaşmasını izleyenler arasında Konya Valisi Aydın Nezih Doğan'da vardı. Konya'da göreve başladığı günden bu yana Konyaspor konusunda büyük bir hassasiyet gösteren Doğan, aynı desteğini bu kez deplasmanda verdi. Kayseri Erciyesspor-Konyaspor karşılaşmasını Kayseri Valisi Mevlüt Binici ve Kulüp Başkanı Bahattin Karapınar ile birlikte büyük bir dikkatle takip eden Vali Aydın Nezih Doğan'ın Konyaspor'un yanında olması yönetim ve takım adına büyük moral oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.