Uğurlu Ailesinin mutlu günü
Uğurlu Ailesinin mutlu günü
Sun Tv’nin genç muhabirlerinden, Muammer ve Hatice Uğurlu çiftinin oğlu İsmail, Muhammet ve Atiye Bilici çiftinin kızları Nezahat ile İlk Adım Düğün Salonu’nda düzenlenen nikah ve düğün töreninde birbirilerine ‘evet’ diyerek ömür boyu sürecek olan mutluluklarının ilk adımını attı. Çifti bu güzel günlerinde sevenleri, dostları ve akrabaları da yalnız bırakmadı. Çiftin nikah töreninin ardından davetliler gecenin ilerlen saatlere kadar gönüllerince eğlendiler. Merhaba Gazetesi olarak Nezahat ve İsmail çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.