Uğur Kurugöllü: Arzu ettiğimiz desteği göremedik
Bilardo Federasyonu Başkanı Uğur Kurugöllü, Ankara’nın ev sahipliği yaptığı Avrupa Üç Bant Milli Takımlar Bilardo Şampiyonası’nda başkentli sporseverlerden bekledikleri desteği göremediklerini söyledi.
Şampiyonayla ilgili çeşitli açıklamalarda bulanan Kurugöllü, organizasyon açısından iyi bir turnuvayı geride bıraktıklarını belirterek, “Şampiyona boyunca işin organizasyonu konusunda iyi bir görüntü sergiledik. Ancak böylesine önemli bir şampiyonada Ankaralı bilardoseverlerin ilgisizliği hepimizi hayal kırıklığına uğrattı. Şehrin çeşitli yerlerindeki bilbordlara şampiyonayla ilgili tanıtım afişleri asmamıza rağmen müsabakalara çok az seyirci geldi” dedi. Türk Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda hedefinden uzak bir görüntü çizdiğini kaydeden Kurugöllü, “Şampiyona öncesinde çok iddialı olmamıza rağmen maalesef istediğimiz sonucu alamadık. Sporcularımızın karşılaşmalardaki stresi hepimizi çok şaşırttı. Burada final hedeflemiştik ama çeyrek finalde takıldık. Yaptığımız müsabakalardan gerçekten çok şansız bir şekilde yenik ayrıldık. Fakat şampiyonada istediğimiz sonucu almamızı seyirci azlığına bağlamıyorum” diye konuştu. Kurugöllü, Avrupa Üç Bant Milli Takımlar Bilardo Şampiyonası’na gelen yabancı misafirleri en iyi şekilde ağırlamaya çalıştıklarını ifade eti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.