U15 ve U17 takımları belli oldu
Amatör futbolda beklenen yeni sezon için geri sayım başladı. Konya Amatör Futbol 2010-2011 sezonu bu hafta sonu oynanacak karşılaşmalar ile başlayacak.
Yeni sezonda U17 ligine katılacak takımlar şu şekilde: Araplarspor, Maliyespor,Selçuklu Bel.Spor, Konya Torku Şeker, Konyaspor, Konya Gençlerbirliği, Konya 1907, Akşehir Bel.Kültürspor, Akşehir Gençlikspor, Akşehir Endüstri Spor, Telekomspor, Tümosanspor, Demirspor, Çat.Çumra Bel.Spor, Karapınar Bel.Spor, Selçukspor, Ereğlispor, Yeni Meram Spor, Havzanspor, İhsaniye Gb., Konya Yolspor, Sarayönü Bel.Spor, 1905 Ultra Aslanspor 2010 – 2011 amatör futbol sezonu U 15 Ligine katılacak takımlar ise şu şekilde Araplarspor,Selçuklu Bel.Spor, Konya Torku Şeker, Konyaspor, Konya Gençlerbirliği, Telekomspor, Tümosan Spor, Demirspor, Çat.Çumra Bel.Spor, Selçukspor, Karabağ Gb.Spor, 1905 Ultra Aslan, Yeni Meram Spor, Havzanspor, Kara Kartallar, Konya İdman Yurdu
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.