U 19 Ligi’nde heyecan sürüyor
U 19 Futbol Ligi’nde heyecan bugün oynanacak olan 9 karşılaşma ile devam edecek.
Süper Grup’ta 5 karşılaşma yapılırken A ve B Grupları’nda ise 2’şer maç oynanacak. Haftanın programı ise şöyle: U 19 Ligi Süper Grup: Saat: 10:00 Telekomspor−Medaş Tekmeramspor 3 Nolu Saha Saat: 12:00 Tümosanspor−Ereğlispor 3 Nolu Saha Saat: 11:00 Konya Yolspor−Demirspor Dumlupınar Sahası Saat: 14:00 Sanayispor−Beyşehir Belediyespor Sanayi Sahası Saat: 12:00 Havzanspor−Selçuklu Belediyespor Dumlupınar Sahası U 19 Ligi A Grubu: Saat: 12:00 Karatay Belediyespor−Yeni Meramspor Karatay Belediye Sahası Saat: 13:00 Karapınar Belediye−Karapınar Esnafspor Karapınar U 19 Ligi B Grubu: Saat: 14:00 Cihanbeyli Belediye−Akşehir Endüstrispor Cihanbeyli Saat: 14:00 Sarayönü Belediye−Muhasebe Gençler Sarayönü
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.