U 15 takımlarının rakipleri belli oldu
18-21 Mart 2010 tarihlerinde 24 ayrı grup merkezinde oynanan Nıke Premier Cup U15 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe müsabakaları sonunda grup birincisi olarak 2.Kademe müsabakalarına katılacak takımlar belli oldu.
Turu geçen takımlar şöyle: Konyaspor, Konya Şekerspor, Kasımpaşaspor, Avcılarspor, Taşdelenspor, Esenlerspor, Çeliktepespor, Dikilitaşspor, Salihli Belediyespor, Uşak Belediyespor, İzmir Demirspor, Antalyaspor, Aydın Güneşspor, Etimesgut Şekerspor, Hatayspor, Malatya Belediyespor, Ağrınas Şimşekspor, Marshall İdmanyurdu, Hacettepespor, Kastamonu Yolspor, Karabükspor, Tokatspor, Trabzon Beşikdüzüspor, Rize Pazarspor. 11-15 Nisan tarihlerinde İstanbul’da yapılacak olan müsabakalar öncesinde kura çekimi yapılacak ve eşleşmeler belli olacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.