Türkmen: Ekonomimizi yukarıya taşımak istiyoruz
Türkmen: Ekonomimizi yukarıya taşımak istiyoruz
Spor Toto Süper Lig’in yeni takımı Orduspor’un Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, “Kulübümüzün ekonomisini eğer yukarılara taşımak istiyorsak her kulübün bana göre örnek aldığı Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ı örnek alması lazım, biz de Yıldırım’ı örnek alarak ekonomimizi en yüksek yerlere taşımayı hedefliyoruz” dedi. Türkmen, Durugöl Tesisleri’ndeki Orduspor Kulübü’nde düzenlediği basın toplantısında Orduspor’un transfer politikasını ve ekonomisini değerlendirdi. Orduspor’u iyi yerlere taşımanın gayreti içerisinde olduklarını vurgulayan Türkmen, “Bu yüzden akılcı transfer politikalarını izleyerek bu konu da hata yapmak istemiyoruz. Orduspor’un sokağa atılacak bir kuruş parası yoktur” diye konuştu. Orduspor’un ekonomisinin ortada olduğunu ancak bu ekonomiyi iyi yerlere getirmenin de kendilerinin elinde olduğunu vurgulayan Türkmen, “Kulübümüzün ekonomisini eğer yukarılara taşımak istiyorsak her kulübün bana göre örnek aldığı Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ı örnek alması lazım, biz de Yıldırım’ı örnek alarak ekonomimizi en yüksek yerlere taşımayı hedefliyoruz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.