Türkiye, Oryantiring’de 2 madalya daha kazandı
Türkiye Oryantiring Milli Takımı, Balkan Şampiyonası’nın üçüncü gününde 1 gümüş ve 1 bronz madalya kazandı.
Bulgaristan’ın Belogradchik kentinde devam şampiyonada bugün 3.1 kilometrelik orta mesafe yarışı yapıldı. Türk sporculardan genç erkeklerde Ramazan Bostancı gümüş madalya kazanırken, büyük bayanlarda ise Emine Sezgünsay bronz madalyanın sahibi oldu. Türk Milli Takımı, genel klasmanda 3. sıradaki yerini korudu.
Şampiyona yarın yapılacak bayrak müsabakalarıyla sona erecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.