TÜRK BAYRAKLI KOREOGRAFİ
Atiker Konyaspor taraftarı Beşiktaş maçına damga vurdu.
Atiker Konyaspor taraftarı Beşiktaş maçına damga vurdu.Yeşil-beyaz sevdalısı taraftarlar takımlarını statta meşalalerle karşılarken Konya Büyükşehir Belediye Stadyumunda Türk Bayraklı koreografi ile müthiş bir çalışmaya imza attı.Koreografi konusunda ülke tribünlerine basamak atlatan Konyaspor taraftarı bu çalışmayla da büyük alkış aldı
Ferhat Türkoğlu
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.