Turgutlu Şekerspor maçı için kurban kesti
TFF 2. Lig 2. Klasman Grubu’nda Konya Şekerspor’u sahasında ağırlayacak Turgutluspor, hazırlıklarını sürdürdü.
Teknik direktör Selahattin Dinçel yönetiminde Irlamaz Spor Tesisleri’nde bugün yapılan antrenman öncesinde kulüp başkanı Murat Ayhan ve yönetim kurulu üyeleri, kurban kesti. Kulüp başkanı Murat Ayhan, son haftalarda takımın iyi sonuçlar almadığını, özellikle Denizli Belediyespor ve Fethiyespor maçlarında şanssız olduklarını belirterek, “Bu şansızlığı kırmak için bir kan akıtalım dedik. Allah kabul etsin” diye konuştu. Turgutluspor’da sakatlıkları devam eden kaptan Koray ile Mustafa Kocabey’in durumlarının maç günü belli olacağı öğrenildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.