TÜFAD Konya Rektör Şahin’i ziyaret etti
TÜFAD Konya Merkez Şubesi yönetimi Selçuk Üniversitesi Rektörü Mustafa Şahin’i makamında ziyaret etti.
TÜFAD Konya Merkez Şubesi yönetimi Selçuk Üniversitesi Rektörü Mustafa Şahin’i makamında ziyaret etti. TÜFAD Konya Merkez Şube başkanı İsmet Karababa ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada; “Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin hocamızı TÜFAD Konya şubesi olarak ziyaret ettik. Bizim açımızdan çok yararlı geçen bu ziyaretimizde geçmişteki çalışmalarımız ile yeni dönemimizde planladığımız çalışmalarımız ve projelerimiz hakkında bilgilendirdik, kendilerinin düşüncelerini alma şansı yakaladık. Bu ziyaretimiz esnasında Rektörümüz sayın Prof. Dr. Mustafa Şahin hocamızı yakından tanıma fırsatı yanında Toplumsal Yapımız, Sportif Faaliyetler, Gençlerimiz ile Çocuklarımız başta olmak üzere çok farklı konulardaki düşünce ve görüşlerini öğrenmiş olduk. Rektörümüzün düşünce ve görüşleri bizleri geleceğimiz adına hayli umutlandırıp cesaretlendirirken bizlerde kendilerini TÜFAD ailesinin her daim koşulsuz ve beklentisiz yapılacak her türlü faaliyetlerinde bize düşen ne varsa emirlerinde olduğumuzu hissettirdiğimiz ziyaretimiz bizim açımızdan çok yararlı geçti diyebilirim” diye konuştu
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.