TSYD Konya şubesinden Üstele başsağlığı mesajı
Haldun Üstelin ağabeyi Kamil Üstelin vefatı spor camiasında da üzüntüyle karşılandı..
Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya şubesi yönetimi bir mesaj yayınladı. TSYD Konya Şube Başkanı Recep Çınar tarafından yayınlanan mesajda şu görüşlere yer verildi.
“Spor adamı, başarılı teknik direktör ve dostumuz Haldun Üstel’in ağabeyi Kamil Üstel’in vefatı bizi de derinden üzdü. Merhuma Allah’tan rahmet, başta Haldun Üstel olmak üzere, tüm Üstel ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diler acılarını paylaşırız..”
“Spor adamı, başarılı teknik direktör ve dostumuz Haldun Üstel’in ağabeyi Kamil Üstel’in vefatı bizi de derinden üzdü. Merhuma Allah’tan rahmet, başta Haldun Üstel olmak üzere, tüm Üstel ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diler acılarını paylaşırız..”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.