Triatlon yarışı Türkiyede ilk kez Konyada yapılıyor
Triatlon Federasyonu Başkanlığının 2011 yılı faaliyet programında yer alan ve ilk defa yapılacak olan Genç, Büyük Triatlonu Bayrak Takım Yarışı dün başladı
Triatlon Federasyonu Başkanlığının 2011 yılı faaliyet programında yer alan ve ilk defa yapılacak olan Genç, Büyük Triatlonu Bayrak Takım Yarışı dün başladı. Yarışlar bugün sona erecek. Karışık Bayrak Takım Yarışları, Her kulüp büyükler ve gençler kategorisi ayrı ayrı olmak üzere, iki Bayan ve iki erkek sporcudan dört kişilik takım oluşturacak. Yarışlar 3 x (200m yüzme + 5 km bisiklet + 1,2km koşu) dan oluşuyor. Sporcular Yüzme için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Açık Havuzunda 200 m yüzüp Bisiklet için Stadyum çevresinde 5 Km yarıştıktan sonra Atletizmi tamamlamak için stadyum içerisinde 1.100 m koşup yarışmayı tamamlayacaklar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.