Traktör kasasında sahadan tesise yolculuk
TFF 1. Ligde mücadele eden yeşil-beyazlı temsilcimiz Konyasporun, neşeli idmanları devam ediyor
TFF 1. Lig’de mücadele eden yeşil-beyazlı temsilcimiz Konyaspor’un, neşeli idmanları devam ediyor. Temsilcimizin dün sabah yaptığı antrenmanda thera band kuvvet ve anaerobic dayanıklılık çalışmasının temposundan yorgun düşen futbolculardan Gökhan Güney, Emrullah Şalk ve Selim Ay, antrenman sahasından kamp tesislerine kadar traktör kasasında giderek biraz da olsa yorgunluklarını unuturken, takım arkadaşlarına da nispet yapmış oldular.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.