Torku Selçuk’tan Nur-Pa’ya teşekkür
TB2L A grubunda ligin ilk yarısını 3. sırada tamamlayarak play-off grubuna yükselmeyi başaran Torku Selçuk Üniversitesi Spor kulübü yönetimi geçtiğimiz hafta takımın İstanbul deplasmanında Pertevniyal ile oynadığı maçın masraflarını karşılayan iş adamı Se
Torku Selçuk Üniversitesi Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kamanlı Nur-Pa A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Türkmene yaptığı teşekkür ziyaretinde: “Torku Selçuk Üniversitesi bu sezon lige başlarken tamamen Konyalı iş adamlarımızın ve firmalarımızın desteğine güvenerek yola çıktı ve bugün gelinen nokta sizlerin de verdiği destek ile boynumuzu bükmeden başımızı öne eğmeden adım adım hedefe ilerledik. Takımımız artık play-off grubunda yeni başarılar için hazırlıklarını sürdürüyor” dedi. Başarılı iş adamı Seyit Türkmen de Konya’da yaşayan Konyalı iş adamları olarak şehrin eğitim kültür sosyal ve spor olmak üzere her alanda üzerlerine düşen görevi yaptıklarını destek olduklarını ifade ederek “Konyanın başarısı için hiçbir fedakarlıktan kaçmıyoruz” dedi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.