Torku Konyaspor Antalya yolcusu
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Torku Konyaspor Basketbol, Gloria Cup için bugün Antalya’ya gidecek.
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Torku Konyaspor Basketbol, Gloria Cup için bugün Antalya’ya gidecek. Çanakkale kampı sonrasında Uşak Kurtuluş Turnuvası’nda mücadele eden takımımız Konya’da yaptığı antrenmanlar ile yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü. Çalışmalarına ara vermeden devam eden Yeşil Beyazlılar, 17 Eylül Perşembe günü Antalya’ya gidecek ve burada yapacağı kamp çalışmalarının yanı sıra Gloria Cup’ta Türk Telekom, Unics Kazan ve CSKA Moscow ile bir hazırlık turnuvası oynayacak. Yeşil Beyazlılar’ın Gloria Cup’taki maç programı şu şekilde; 18 Eylül Cuma
17:00 Türk Telekom- Torku Konyaspor Basketbol, 20 Eylül Pazar 17:00 Unics Kazan- Torku Konyaspor Basketbol. 22 Eylül Salı 18:00 CSKA Moscow- Torku Konyaspor Basketbol
24 Eylül Perşembe16:00 Unics Kazan- Torku Konyaspor Basketbol
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.