Fenerbahçe-Beşiktaş Süper Lig'de kozlarını paylaşcak. İki takım en farklı skorlarını 7'şer gol atarak kazandı. Ancak bir maç var ki yıllardır tartışılıyor. Top çizgiyi geçti mi, geçmedi mi?
Takip et
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.