Tınkır: Store konusunda çalışmalarımız sürüyor
Atiker Konyaspor’da yılan hikayesine dönen Konya Store konusunda Başkan Yardımcısı Okay Tınkır, taraftarın sorularını cevaplandırdı
Atiker Konyaspor Başkan Yardımcısı Okay Tınkır, taraftarların merakla beklediği Konya Store konusunda konuştu. Taraftarın sorularını yanıtlayan Tınkır, “Konya Store ile ilgili çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Henüz devir işlemi yapılmadı. İnşallah kısa bir sürede çözüme kavuşturulacak” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.