Adapazarı'nda, çöp poşeti içinde sokaktaki elektrik direğinin önüne bırakılan 7 günlük bebek, donmak üzereyken ağlama sesini duyan bir vatandaş tarafından kurtarıldı
Takip et
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.