Taraftarlardan Türkmen'e ziyaret
Akşehirspor'un Taraftar Grubu Kırmızı-Sokak, Akşehirspor teknik direktörü Mehmet Tayfun Türkmen'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Akşehirspor'un Taraftar Grubu Kırmızı-Sokak, Akşehirspor teknik direktörü Mehmet Tayfun Türkmen'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretten memnun kalan Akşehirspor teknik direktörü Mehmet Tayfun Türkmen, "Akşehirspor'u arzu ettiğiniz yerlerde görmek için var gücümüzle çalışacağız. İyi bir Akşehirspor izletmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu süreçte sizlere büyük görev düşüyor. Birlik ve beraberlik içerisinde her türlü zorluğun üstesinden geleceğiz" ifadelerini kullandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.