Taraftarlardan takıma destek
Anadolu Selçukspor ile Kahramanmaraşspor arasında oynanan karşılaşmada yeşil-beyazlı taraftarlar yalnız bırakmadı.
Anadolu Selçukspor ile Kahramanmaraşspor arasında oynanan karşılaşmada yeşil-beyazlı taraftarlar yalnız bırakmadı. Maç boyunca Anadolu Selçukspor'a destek olan taraftarlar takımın aldığı galibiyette büyük pay sahibi oldu. Mücadelenin sonunda takımı tribünlere çağıran taraftarlar takımı alkışlayarak birlikte tezahürat yaptı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.