Taraftarlardan Poljac'a tarihi vefa!
Geçirdiği trafik kazası sonrası sakatlanarak futbol hayatı sona eren Torku Konyaspor’un eski futbolcusu Branimir Poljac, Konya’ya geldi
Konyaspor’un Hırvat asıllı Norveç vatandaşı eski futbolcusu Branimir Poljac dün akşam saatlerinde Konya’ya geldi.2010 yılında geçirdiği trafik kazasının ardından hayatını tekerlekli sandalye ile geçirmek zorunda kalan futbolcuyu çok sayıda Konyaspor taraftarı havaalanında karşıladı.Poljak'a bugün Fenerbahçe maçı öncesi Büyükşehir Arena'da ufak bir program düzenlenmesi bekleniyor.
ÇOŞKULU KARŞILAMA
Torku Konyaspor'da oynadığı dönemde tüm şehrin sevgisini kazanan ancak 2 Nisan 2010'da geçirdiği trafik kazası sonucu felç olan Poljac, yeşil beyazlı taraftarların girişimiyle kulüp yönetimi tarafından Konya'ya getirildi.
Konyaspor formasıyla hem Süper Lig hem de o dönemin adıyla Bankasya 1.Lig'de (PTT 1.Lig) forma giyme şansı bulan Poljac çıktığı 40 müsabakada 11gol atmayı başarmıştı. Norveçli futbolcu, dün gece uçağın rötar yapması sebebiyle gece geç saatlerde Konya havaalanına iniş yaptı. Havalanında yüzlerce kişi vefa örneği göstererek Poljac'ı karşıladı.
AHMET SÜTÇÜ merhabahaber.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.