Taraftarlardan Kartal’a moral desteği
İstanbul Büyükşehir Belediyespor yenilgisi ile moral kaybeden ve hafta sonu oynayacağı Karabük maçının hazırlıklarına devam eden Konyaspor’a taraftarlar moral desteği verdi.
Yeşil-beyazlı ekibin taraftar gruplarından biri olan Green White isimle taraftar grubu geçtiğimiz akşam Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri’nde yapılan idman öncesinde teknik adam ve futbolculara çiçek ve baklava ikramında bulundu. Taraftarlar, yaptıkları tezahüratlarla yeşil-beyazlı temsilcimize moral verdiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.