Taraftarlar farklı yenilgiye isyan etti
Karabükspor deplasmanına büyük umutlarla giden, Da Silva’nın frikikten attığı golle de 1-0 öne geçmeyi başaran, ancak arka arkaya yediği gollerle güçlü rakibine teslim olan Konyaspor’un bu yenilgisi şehirde büyük bir üzüntüyle karşılandı.
Dün gazetemizi arayan bazı taraftarlar, Konyaspor’un yenilmesine değil, acizliğine daha çok üzüldüklerini, özellikle Ferdi’nin bu takımda hala oynatılmasına bir anlam veremediklerini belirterek, yönetimin ceza mekanizmasını çalıştırmasının gerektiğini söylediler. Koskoca bir şehrin takımın kaderiyle kimsenin oynamaya hakkının olmadığını savunan taraftar, yönetimden radikal kararlar almasını beklediklerini söylediler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.