Taraftardan kardeş kulübe destek
Atiker Konyaspor taraftarları, zor günler yaşayan ve yeni transferlere lisans çıkaramayan kardeş kulüp Eskişehirspor’a sosyal medyadan destek oluyor.
Yeşil-beyazlı ekipte taraftar gruplarından Nalçacılılar’dan yapılan açıklamada, “Geçmişi ve camiasıyla büyük bir değer olan Eskişehirspor tarihinin en zor günlerini yaşıyor. Kardeş takımımız Eskişehirspor’un bu kötü günlerinin en kısa zamanda sonlanmasını temenni ediyoruz. Anadolu kulüplerinin makus kaderi tersine dönsün” denildi. Yeşil-beyaz sevdalısı taraftarlar Bursaspor ile oynanan maçta kardeş kulubü Eskişehirspor lehine 26. dakikada tezahürat yapmıştı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.