Taraftar takımını meşaleyle karşılayacak
Atiker Konyaspor taraftar gruplarından Nalçacılılar, Beşiktaş maçı öncesi dev bir karşılama organizasyonuna hazırlanıyor.
Atiker Konyaspor taraftar gruplarından Nalçacılılar, Beşiktaş maçı öncesi dev bir karşılama organizasyonuna hazırlanıyor. Nalçacılılar Grubu, 7 Ekim Pazar günü oynanacak Beşiktaş maçı öncesi takımlarını bin meşale ile karşılayacak ve teknik heyet ve oyunculara moral verecek.Nalçacılılar’dan yapılan açıklamada, “Evimizde oynayacağımız Beşiktaş maçı öncesi takımımızı 1000 meşale ve sislerle karşılıyoruz. Sende bu heyecana ortak olmak istiyorsan Pazar Günü saat 18:00’de stadyumda ol. Konyasporluyum diyen herkesi bu karşılamaya bekliyoruz” denildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.