Taraftar Petar Filipovic’i bekliyor
Atiker Konyaspor'da taraftarlar defansta yaşanan sıkıntının Petar Filipovic’in dönüşüyle çözüleceğini düşünüyor.
Taraftar tarafından dönüşü merakla beklenen Petart Filipovic, milli ara sonrası forma şansı bekleyecek. Atiker Konyaspor’da takımla beraber çalışmalara başlayan Petar Filipovic, milli maç arasını iyi değerlendirmek istiyor. Tedavisi tamamlan ve geçtiğimiz hafta takımla beraber çalışmalarda yer alan Hırvat stoper, milli maç arasında tam olarak hazır hale gelmeyi hedefliyor. 28 yaşındaki oyuncu son olarak 4 Mart 2018’de ligde oynanan Yeni Malatyaspor maçında forma giymişti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.