Taraftar memnun
Atiker Konyaspor taraftarı yönetimin gerçekleştirdiği icraatlar ve uyguladığı transfer politikasından memnun. Yeşil-beyaz sevdalısı taraftarlar storenin kulübe devrine çok sevinirken sosyal medyada yönetimin yanında olduklarını dile getirdiler
Atiker Konyaspor’da taraftarlar Hilmi Kulluk başkanlığındaki yeni yönetimin yaptığı icraatlardan memnun. Bir tarafta transfer ile uğraşan Konyaspor yönetimi kulübün kanayan yaralarını da iyileştirme adına büyük gayret sarf ediyor. Son olarak kulübün en büyük sorunu olarak görülen store olayını çözen yeni yönetim yeşil-beyazlı camiaya gönül veren yüzbinlerce taraftarı sevindirdi. Yönetimin yaptığı olumlu işlere memnun olan Konyaspor taraftarları sosyal medyadan attıkları mesajlarla yeni yönetimin yanında olduklarını ifade ettiler. Taraftarlar “ Bu şekilde devam ettiğin sürece arkandayız” mesajları paylaştılar
TRANSFER POLİTİKASINDAN DA MEMNUNLAR
Atiker Konyaspor taraftarı kulüp adına yapılan çalışmalarla birlikte takım için yapılan transferlede uygulanan politikadan da memnun yeşil-beyaz sevdalısı taraftarlar geçtiğimiz sezon yapılan yanlış transferler sonucu sezon bitimine kadar küme düşme korkusu yaşamıştı. Ancak yeni yönetimin şuana kadar uyguladığı transfer politikasındaki mali disipline bağlı kalma felsefisinden taraftarlar oldukça memnun. Tüm taraftarlar bu çalışmalardan memnun kalırken bazı taraftarlar ise sadece kombine fiyatlarının yüksekliğinden şikayetçi olmuştu. Bu olay dışında Konyaspor yönetimi şuana kadar yaptığı işlerle taraftardan tam not aldı.
FERHAT TÜRKOĞLU
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.