Taraftar Kayseri’den mutlu döndü
Atiker Konyaspor taraftarı zorlu Kayserispor deplasmanında takımlarını yalnız bırakmadı.
Otobüs ve özel araçlarla Kayseri’ye giden yüzlerce yeşil-beyazlı taraftarlar, Kadir Has Stadı’nın deplasman tribününün büyük bölümünü doldurdu.Takımlarına 90 dakika boyunca müthiş destek veren Konyaspor taraftarı, alınan galibiyette büyük rol oynadı. Konyaspor sevdalıları atılan gollerde büyük sevinç yaşarken, maç sonu galibiyeti kutlamak için oyuncuları tribüne çağırdı. Atiker Konyasporlu futbolcular da bu çağrıya cevap verdi. Yeşil-beyaz sevdalısı taraftarlar ve futbolcular 2-0’lık galibiyeti hep birlikte kutladı.
ABİDİN KURT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.