Tahir Akyürek kızını evlendirdi
Büyükşehir Belediye başkanı Tahir Akyürek kızı Emine Rümeysa Akyürek’i evlendirdi.
Bedriye-Yaşar Yancar ailesinin oğlu Semih Yancar ile hayatını birleştiren Emine Rumeysa Akyürek’in mutluğu gözlerinden okunuyordu. Dedeman Otelde gerçekleştirilen nikah töreninde iş ve siyaset dünyasından bir çok kişi bir araya geldi. Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı’nın nikahlarını kıydığı genç çiftin nikah şahitliğini ise AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, Vali Aydın Nezih Doğan, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, AKP Konya il Başkanı Ahmet Sorgun yaptı. AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, çiftin ömür boyu mutlu olmasını ve Allah’ın hayırlı evlatlar nasip eylemesini diledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’te böyle bir günde kendini yalnız bırakmayan bütün dostlarına teşekkür ederek kızının ve damadının ömür boyu mutlu olmasını istedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.