Süper’de yeni lider Gölyazı
Süper Amatör Lig’de 4.hafta oynanan maçların ardından maç fazlasıyla Gölyazı Belediyespor haftayı lider tamamladı
Konya Süper Amatör Grup'ta 4. hafta heyecanı bir maç dışında tamamlandı.Ereğlispor Teknik Direktörü Himmet Kök’ün babasının vefatı nedeniyle Havzanspor-Ereğlispor maçı ertelendi. Bu hafta ligde golsüz maç oynanmazken, 5 maçta Konyalı futbolseverler 16 gol izledi. Haftayı maç fazlasıyla Gölyazı Belediyespor lider tamamladı. Süper Amatör Lig’de haftanın maçlarında alınan sonuçlar şöyle:” Saiteli Kadınhanı Bld 4-0 Selçukspor, Gölyazı Bld 2-1 Meram Kara Kartallar, Ç.Çumra Bld 1-3 Ilgın Bld, Yeni Doğanhisarspor 1-1 Yeni Emirgazi Bld, Akören Kültürspor 2- 1Ülkümspor Gençlik. Öntur Havzanspor-Ereğlispor (Ert)”
HİMMET KÖK’ÜN BABASI VEFAT ETTİ
Haftanın en önemli maçı olan Öntur Havzanspor – Ereğlispor mücadelesi Ereğlispor teknik direktörü Himmet Kök’ün babasının vefat etmesi üzerine ileri bir tarihe ertelendi.Konu ile ilgili açıklama yapan Ereğlispor Yönetim Kurulu; “Pazar günü oynanması gereken Öntur Havzanspor – Ereğlispor mücadelesi teknik direktörümüz Himmet Kök’ün babasının vefatı üzerine ileri bir tarihe ertelenmiştir” denildi.
BURAK TAŞPINAR
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.