Süper Grubun yeni ekipleri belli oldu
Futbol Amatö 1. Kümede 2015-2016 sezonu oynanan karşılaşmalar ile sona erdi.
Futbol Amatö 1. Kümede 2015-2016 sezonu oynanan karşılaşmalar ile sona erdi. A grubunda Bozkır Gençlerbirliği deplasmanda Seydişehir Gücü’nü 3-2 yenerek Şampiyon oldu. Grubun Konya 1907spor Sarayönü deplasmanından 1-1’lik beraberlikle ayrılınca grubu 2. Sırada tamamladı ve Play-Off oynama hakkı elde etti. A Grubunda ligden çekilen Özdağspor ise küme düşen ekip oldu.
B Grubunda ise Kulu Belediyespor Yunak deplasmanında 11-0 gibi farklı bir galibiyet alarak şampiyon oldu ve adını Süper Gruba yazdırdı. Rakibine farklı yenilen Yunakspor ise küme düştü. Grubun diğer maçlarında ise Yeni Doğanhisar deplasmanda Altınekinspor’a 5-0 yenildi ve 2. Sırada kalarak Play-Off oynama hakki elde etti. Selçuklu İdmanyurdu- Monivaspor maçından ise Monivaspor 2-1 galip ayrılarak kümede kaldı.
SELÇUK YOLUNA DEVAM EDİYOR
Konya Gümüşler Otomotiv Süper Grup’ta 12. Hafta oynanan karşılaşmalarla tamamlandı. Selçukspor Bölgesel Amatör Lig yürüyüşünü sürdürüyor. 12. Haftada alınan sonuçlar şu şekilde: Saiteli Kadınhanı Belediyespor-Cihanbeyli Belediyespor: 4–1,Ilgın Belediyespor - Beyşehir Belediyespor: 2 – 0,Selçukspor - Seydişehir Belediye Sanayispor: 3–1, Selçuklu Belediyespor - Muhasebe Gençler: 4 – 0 Karapınar Bld.-İhsaniye Gençlerbirliği: 0-1.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.