Süleyman Çağlayan boks milli kampında
Özel İdare Spor Kulübü sporcusu Süleyman Çağlayan boks milli takım hazırlık kampına çağırıldı
Konya'da unutlumaya yüz tutmuş boks branşından bir sporcunun milli takım kampına çağrılması spor kamuoyu tarafından sevinçle karşılandı. 7-28 Eylül tarihleri arasında Kastamonu Kadıdağı Boks Federasyonu tesislerinde yapılacak kampa çağıraln Süleyman Çağlayan'ın antrenörü Soner Karaöz sporcusunun yetenekli ve çalışkan bir sporcu olduğunu ifade ederek yaşanan bu süreçten dolayı gururlu olduklarını ifade etti. Karaöz bu başarının yakalanmasında kendilerine destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür etti. Minik yetenek Süleyman Çağlayan ise umutlu olduğunu ve milli takıma seçilmeyi çok istediğini dile getirdi. Çağlayan başarılı olmak için daha fazla çalışacağını söyledi.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.