Sporda değerler toplantıları sürüyor
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Konferans Salonunda 3.'sü gerçekleştirilen toplantıya 18 branştan 52 antrenör katıldı.
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Konferans Salonunda 3.'sü gerçekleştirilen toplantıya 18 branştan 52 antrenör katıldı. İl Müdürümüz Ömer Ersöz'ün yönettiği toplantıda Antrenör- sporcu ilişkisi incelenirken Örnek antrenör nasıl olmalıdır sorusunun cevabı incelendi. Her ay tekrarlanan bu toplantıların önemine dikkat çeken il müdürümüz Ersöz toplantı sonunda Ayın Antrenörü seçilen Voleybol Antrenörü Fatoş Altas'a ödülünü takdim ederken "Konya sporuna yön veren siz değerli antrenörlerimizin başarısı Konya sporunun başarısıdır." dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.