Spor Genel Müdürlüğü'nde görev değişiklikleri yapıldı
Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı Spor Genel Müdürlüğü'nde daire başkanlıklarında görev değişiklikleri oldu
Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı Spor Genel Müdürlüğü'nde daire başkanlıklarında görev değişiklikleri oldu. Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan yaptığı yazılı açıklamada, değişikliklerin daha verimli çalışma için alınan bir karar olduğunu belirtti. Hizmetlerin daha heyecanlı, verimli ve etkin bir şekilde ilerlemesi için bir yenilenmeye ihtiyaç duyduklarını, bu nedenle de bazı değişiklikler yaptıklarını ifade eden Baykan, Spor Kuruluşları Daire Başkanı Nurettin Özen, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Levent Kayış ve Spor Eğitim Dairesi Başkanı Alettin Çılgın'ın Gençlik ve Spor Bakanlığı emrinde görevlendirildiğini bildirdi. Baykan, Spor Eğitim Dairesi Başkanlığı'na Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Altunsoy, Spor Kuruluşları Daire Başkanlığı'na Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan, İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığına da başmüfettiş Ertan Dönmez'in getirildiğini belirtti.Mehmet Baykan, Uluslararası Organizasyonlar Daire Başkanı Adnan Gül ve Spor Tesisleri Daire Başkanı İbrahim Aydın'ın görevlerinden alındığını, Gül'ün genel sekreter, Aydın'ın ise mühendis kadrosuyla görevlerine devam edeceklerini bildirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.