Son dakika golü bizi üzdü
Anadolu Selçukspor teknik direktörü Mehmet Yıldırım Sarıyer karşısında son dakika yedikleri gole üzüldüklerini söyledi
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Anadolu Selçukspor’da Sarıyer karşısında son dakika kaçan galibiyete üzülüyor. Yeşil-beyazlı ekibin Teknik direktörü Mehmet Yıldırım yaptığı açıklamada : “84.dakikada kendi ayağımızdaki topu rakibe verdik sonrasında da gol oldu. Sonuçta aldığımız bir puanı küçümsememek gerekli. Biz sadece son 5 dakikada gol yediğimiz için üzülüyoruz. Ligde Play-Off’u zorlayan, yatırım yapan, tecrübeli oyunculardan kurulu bir takımla karşılaştık bugün. Karşılamanın ilk 15 dakikası bizim görev geldiğimizden bu yana oynadığımız en kötü oyundu. En kötü oyuna başlangıcımızı yaptık. Dakikalar ilerledikçe sonra dengeyi kurduk. Ancak bu süreç içinde rakibimizin iki tane direkten dönen topu oldu. Oyunda dengeyi kurduktan sora golü attık. Skor olarak avantajıda yakaladıktan sonra oyun tam istediğimiz gibi oldu. Rakibe pozisyon vermeden bir ikinci yarı oynadık. Sonunda yine bir talihsizlik yaşadık ve 84.dakikada kendi ayağımızdaki topu rakibe verdik sonrasında da gol oldu. Sonuçta aldığımız bir puanı küçümsememek gerekli. Biz sadece son 5 dakikada gol yediğimiz için üzülüyoruz. Önümüzde 4 maç kaldı. Ve bizim bir galibiyete ihtiyacımız var. Onu da önümüzdeki hafta Bugsaş deplasmanından alarak rahatlayacağız ve önümüze bakacağız. Bu gün oynanan oyundan gayet memnunum, sadece son beş dakikada golü yediğimiz için üzgünüz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.