Skeet şampiyonasıbugün başlıyor
Skeet Türkiye Şampiyonası bugün Konyada başlıyor. Yarışlarda mücadele edecek edecek Konyalı atıcılar, çalışmalarını tamamladı ve madalyaya kilitlendi
Skeet Türkiye Şampiyonası bugün Konya’da başlıyor. Yarışlarda mücadele edecek edecek Konyalı atıcılar, çalışmalarını tamamladı ve madalyaya kilitlendi. Bugün saat 09.00’da Saraçoğlu Atış poligonunda başlayacak şampiyona Pazar günü sona erecek.
Bu şampiyonanın önemine vurgu yapan Atıcılık İl Temsilcisi İsmail Akbalık, “Konya olarak çok önemli bir organizasyona daha imza atacağız. Skeet Türkiye şampiyonasının ilimizde yapılacak olması, atıcılığa gönül veren herkesi mutlu etmiştir. Bu durum, federasyonun bize ne kadar değer verdiğinin açık göstergesi. Zaten Konya özellikle bayanlarda 1. sırada, erkeklerde ise ilk sırayı alabilmek adına büyük mücadele olacak. Ben tüm sporcularımıza güveniyorum, erkeklerde de bayanlarda da şampiyon olarak Konya’nın yüzünü güldüreceğiz. Çalışma tempomuzu her geçen gün yükseltiyoruz. Son derece dikkat isteyen bir spor, dikkatimiz dağılmadığı sürece üstesinden geliriz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.