Sistemin turnuvası sürüyor
Konya Sistem Laboratuvarı katkılarıyla Adese ve Selçuklu halı saha da başlayan “Yaz Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası” tüm hızıyla devam ediyor.
2 haftadır devam eden turnuvada alınan toplu sonuçlar ise şu şekilde: Tekstil Pazarı 0 Alkolika Madrid 10, Keykubat Gençlik 4 Uluşahinspor 8, Bozcamahmutspor 2 Hakimiyetspor 8, Tavsan 11 Friendlyspor 2, Giyim 42 Spor 5 Karatay Gençlik 1, Alissacity 3 Kumsal Shop 8, Kahraman Boya 4 Yeni Sağlıkspor 15, Vizyon Elektronik 1 Giyim 42 Spor 7, Hürsan A.Ş. 0 Usluspor 8, Uluşahinspor 4 Alissacity 4, İntermak 6 Begonyaspor 5 , Güçlüspor 5 Kontensanspor 0, Kaskinkaf Konya 7 Medikal 2000 3, Gençlikspor 5 Matbaacılarspor 4, Karatay Gençlik 1 Hilal Gençlik 4 ve Şimşekspor 7 Süleymaniye Gençlik 9. Bu sonuçlardan sonra; A grubunda Giyim 42 Spor, B grubunda Uluşahinspor, C grubunda Hakimiyetspor, D grubunda Yeni Sağlıkspor, E grubunda Tavsan, F grubunda Alkolika Madrid ve G grubunda da Kaskinkaf Konya liderliğe yükseldi. Turnuva da Yeni Sağlıkspor takımından Adnan Sarı 8 golle gol krallığı yarışında önde giderken, oynanan 16 maç sonunda hiç kırmızı kart çıkmaması ise fair-play adına sevindirici oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.