Seyit İçgül: Lige güçlü başlamak istiyoruz
Kardemir Karabükspor Menajeri Seyit İçgül, Lige kadromuzu sağlamlaştırarak, daha güçlü bir şekilde başlamak istiyoruz dedi
Kardemir Karabükspor Menajeri Seyit İçgül, “Lige kadromuzu sağlamlaştırarak, daha güçlü bir şekilde başlamak istiyoruz” dedi. İçgül, iç ve dış transferi tamamlamalarının ardından kamp yapacaklarını söyledi. 26 Haziranda toplanacaklarını belirten İçgül, şöyle konuştu: “Teknik direktörümüz İldiz ile yeniden anlaştıktan sonra iç transferde Hakan Söyler, Birol Hikmet, Murat Selvi, Muhammet Hanefi Yoldaş ve kaleci Oğuz Kaan Barış ile yeniden 1’er yıllık sözleşme imzaladık. Dış transferde ise Konyaspor’un kalecisi Orkun Uşak, Vitesse’den forvet oyuncu Sinan Kaloğlu ile 1’er yıllık, Hertha Berlin takımından Volkan Dikmen ile de 2 yıllık sözleşme imzaladık.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.