Seydişehir Belediye Susurluku ağırlıyor
Aroma Erkekler Voleybol 3. Lig A Grubunda liderlik koltuğunda oturan temsilcimiz Seydişehir Belediyespor bugün takipçisi Susurluk Sporu konuk edecek.
Seydişehir Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak olan ve zorlu geçmesi beklenen maç saat 13.00’da başlayacak. Temsilcimiz en yakın rakibini evine eli boş göndererek, 5 olan puan farkını daha da artırmak istiyor. Yöneticiler, taraftarları maça davet ederek destek istediler. Öte yandan ligde bugün 3 maç daha yapılacak. Program şöyle: 14.00 Afyon Şuhut Hisar Belediye-Ortaca Belediye, 14.00 Denizli Acıpayam Merkez-Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi, 12.00 Evliya Çelebi Hastanesi-Burhaniye Belediye.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.