Senkron sanat okulu hizmete girdi
Senkron Dans ve Sanat Spor Okulu düzenlenen törenle açıldı.
Senkron Dans ve Sanat Spor Okulu düzenlenen törenle açıldı. Şeyh Sadrettin Mahallesi Cemil Keleşoğlu Caddesi'nde hizmete geren Senkron Dans ve Sanat Spor Okulu'nda Türk halk oyunları, Latin halk oyunları, şan eğitimi, drama eğitimi, diksiyon, enstrüman eğitimi, düğün dansı gibi kurslar verilecek. Merkezin açılışına Gençlik Merkezi Müdürü Abdurrahman Şahin'in yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Açılıştan sonra davetliler merkezi gezerek, bilgi aldı. Senkron Dans ve Sanat Spor Okulu İşletmecisi ve Türk Dans Sporları İl Temsilcisi Ali Abak, Konya'da önemli bir yeri hizmete açtıklarını belirterek, "Açtığımız bu yerde ileriye dönük sporcular da yetiştireceğiz. Latin dansları, Türk halk oyunları eğitimleri vereceğiz. Bunların yanı sıra diksiyon, şan eğitimi gibi eğitimler de olacak. Profesyonel hocalarımız tarafından verilecek bu eğitimler çok verimli olacaktır. Yaz döneminde öğrencileri merkezimize bekliyoruz. Her yaş grubuna yönelik eğitimler olacak. 5 yaşından 70 yaşına kadar herkese buraya gelebilir" dedi.
HABER MERKEZİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.