Selçukspor lige devam kararı aldı
Geçtiğimiz günlerde Konya amatörü Selçukspor'dan gelen şok haberler sarsıldı. Konya'nın en eski amatör takımlarından olan sarı-lacivertli ekip, A takım faaliyerini dondurma kararı almıştı.
Dün öğrenilen bilgilere göre Selçukspor Başkanı Zahir Renklibay ve yönetiminin gerçekleştirdiği toplantı sonucunda A Takımı Süper Amatör Lig’e yeniden sokma karar aldığı öğrenildi. Selçukspor, yıllardır Süper Amatör Grup'ta mücadele veriyordu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.