Selçukspor Doğanhisarspor maçı sonrası ortalık karıştı
Konya Süper Amatör Lig’in 3.haftasında Selçukspor evinde ağırladığı Yeni Doğanhisarspor’u 5-0 mağlup etti.
Konya Süper Amatör Lig’in 3.haftasında Selçukspor evinde ağırladığı Yeni Doğanhisarspor’u 5-0 mağlup etti. Maçın hakemi Aykut Sezer’e seyirciler ve Yeni Doğanhisar yönetimi, teknik heyeti ve oyuncuları tarafından büyük tepki gösterildi. Maçın devre arasında ve maç bitiminde maçın hakemi Aykut Sezer’e yoğun itirazlarda bulunan Yeni Doğanhisarspor Kulüp Başkanı Hakan Uslu, iddialarda bulunarak Sezer’e tepki gösterdi.
AHMET SÜTCÜ merhabahaber.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.