Selçukspor, AYD ile daha güçlü
Konya Süper Amatör Lig’in en köklü takımlarından Selçukspor’a Aydınlar Yedek Parça San. Tic. A.Ş (AYD) sponsor oldu.
Konya'nın sanayisine ve ekonomisine yaptığı katkı ile insanların haklı olarak beğenisini kazanan AYD, spora yaptığı katkı ile de alkışı hakediyor. Harun Aydın'ın önderliğindeki AYD, Konya'nın en eski kulüplerinden Selçukspor'un da yayında yer alarak, spor camiasının da takdirini kazandı. Selçukspor, yeni sezon formasının önünde AYD’nın logosunun bulunduğu forma ile mücadele edecek. Konu ile ilgili açıklama yapan Selçukspor Başkanı M.Zahir Renklibay, AYD Aydınlar Yedek Parça Yönetim Kurulu Başkanı Harun Aydın’a teşekkür etti. Renklibay, “Kulüp olarak çok zor bir dönemden geçiyoruz. Konya’nın ve Türkiye’nin en köklü amatör kulübüyüz. Bu hassasiyeti göz önünde bulundurarak bizleri desteğini esirgemeyen Aydınlar Yedek Parça Yönetim Kurulu Başkanı sayın Harun Aydın’a teşekkür ediyorum. Harun Aydın her zaman Konya sporuna desteğini esirgemeyen bir işadamıdır. Selçukspor’a da destek vererek bunu bizlere gösterdi. Kendisine hem kendi adıma hemde yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum.”
AHMET SÜTCÜ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.