Selçuklu ve Tokat'ın muhtemel 11'leri
Anadolu Selçukluspor ile Tokatspor, TFF 2. Lig Beyaz Grup 5. hafta maçında bugün karşı karşıya gelecek ekiplerde bugün önemli bir eksik görünmüyor.
Anadolu Selçukluspor ile Tokatspor, TFF 2. Lig Beyaz Grup 5. hafta maçında bugün karşı karşıya gelecek ekiplerde bugün önemli bir eksik görünmüyor. Ankara bölgesi hakemlerinden Sarper Barış Saka'nın düdük çalacağı karşılaşmada yeşil-beyazlıların ve Tokatspor'un muhtemel 11'leri ise şöyle: Anadolu Selçukluspor: Ahmet, Abdullah, Rıfat, Yusuf, Yaser, Volkan, İlhan, Fikret, Uğur, Rıdvan, Serbay. Tokatspor: Erhan, Furkan, Emrah Tanta, Oğuz, Hacı, Veysi, Haluk, Vedat, Ercan, İbrahim, Emin.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.