Selçuklu gençler liginde B grubunda mücadele edecek
Basketbol Gençler Ligi’nde 2018-2019 sezonunda A ve B Grupları’nda mücadele edecek takımlar ve gruplar belli oldu. Selçuklu Basketbol, BGL'de B Grubu'nda yer alacak.
10 takımlı iki grubun yer alacağı Basketbol Gençler Ligi’nde normal sezon müsabakalarının ardından A ve B Gruplarında ilk 6 sırayı alan toplam 12 takım, final grubunu oluşturacak. Final Grubu’nda ilk 8 sırayı alan ekipler, play-off çeyrek finali, burada da rakiplerini geçen takımlar Dörtlü Final’de mücadele etmeye hak kazanacak. BGL Dörtlü Final karşılaşmaları, 10-11 Mayıs 2019 tarihinde oynanacak.
29-30 Eylül 2018 tarihinde başlayacak olan Basketbol Gençler Ligi’nde A ve B Grubu’nda yer alan takımlar şu şekilde: A Grubu: Afyon Belediyespor, Anadolu Efes, Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol, Fenerbahçe, Galatasaray, Gelişim Koleji, Tarsus Amerikan Koleji, Tofaş, Trabzonspor, Türk Telekom Spor Kulübü.
B Grubu: Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü, Banvit Basketbol, Beşiktaş, Darüşşafaka Basketbol, Gaziantep Basketbol, İstanbul BBSK, Pınar Karşıyaka, Sakarya BŞB Basketbol, Selçuklu Basketbol, TED Ankara Kolejliler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.