Selçuk Üniversitesi moralli
Türkiye Erkekler Basketbol İkinci Ligi A Grubunda zirve mücadelesi veren Selçuk Üniversitesinde yüzler gülüyor.
Deplasmanda İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile karşılaşan Sarı-Mavililer zorlu karşılaşmayı 70-60 kazanarak üst üste 3. galibiyetini aldı. İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında haklı bir galibiyet aldıklarını ifade eden Selçuk Üniversitesi Antrenörü Hasan Özmeriç” İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının zorlu geçeceğini biliyorduk. Rakibimiz karşısında etkili bir oyun sergiledik ve sonuçta da salondan galibiyetle ayrılan taraf biz olduk. Bu maç bizim için geride kaldı artık. Önümüzdeki maçları düşünmeye başladık. Hedefimiz geride kalan maçlarımızı da kazanarak Beko Basketbol Ligi’ne yükselmek istiyoruz. Bunu da başaracak güce ve kadroya sahibiz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.